Savivaldybės

Rūpintis aplinka, jos taršos mažinimu turime kiekvienas iš mūsų. Šiuo projektu siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į oro, vandens ir žemės paviršiaus užterštumą, dalintis aplinkosaugos žiniomis ir kartu formuoti draugiškus aplinkai visuomenės įpročius.

Projektas startavo 2019 m. birželio 3 d. su dalimi „Aktyviems“.  Nuo to laiko turime daugiau nei 60 partnerių ir dalyvių.

Ši dalis yra skirta savivaldybėms.

Trumpas projekto „Man rūpi rytojus. Savivaldybėms“ aprašymas:

  • projekto pradžia – 2019 metų ruduo;
  • Savivaldybes kviečiame prisijungti prie projekto „Man rūpi rytojus“ ir dalyvauti projekto metu vykdomose iniciatyvose: kurti zonas „be atliekų“ ir be šiukšliadėžių, pasiūlyti gyventojams viešas komposto dėžes, pastatyti rūšiavimui tinkamas šiukšliadėžes, šviesti visuomenę.
  • Projekte dalyvaujančias savivaldybes kviečiame kalbėtis aplinkosauginėmis temomis, identifikuoti aktualias problemas ir ieškoti bendrų sprendimo būdų. Ekspertų komanda konsultuoja projekte dalyvaujančias savivaldybes įvairiais aplinkosauginiais klausimais – atliekų surinkimo ir perdirbimo, elektromobilių sektoriaus, aplinkos tausojimo, visuomenės švietimo, infrastruktūros kūrimo, aplinkai draugiškos gyventojų elgsenos formavimo ir kitais klausimais.
  • Tikime, kad kiekvienas galime surasti sau patogų būdą prisidėti prie tvaresnės aplinkos kūrimo ir savo veiksmais parodyti, kad „Man rūpi rytojus“.

Projektas vyks ir visa informacija apie projektą bus skelbiama